ПРО НАС

Сервісний центр «Смарт плюс»

на сьогоднішній день є успішно діючим підприємством у місті Херсон, що спеціалізується на проведенні гарантійного й післягарантійного ремонту, обслуговування, налаштування мобільної, комп’ютерної, побутової, аудіо-, фото-, відео- та оргтехніки, здійснює заправку и відновлення будь-яких  картриджів для струйних і лазерних принтерів, а також обслуговує інше електронне обладнання, пристрої та установки.

Професійний підхід досвічених спеціалістів до виконання сервісних операцій з обладнанням та пристроями клієнтів, увага до їх побажань, оперативність у проведенні ремонту, висока організованість та відповідальність перед кожним окремим клієнтом забезпечили сервісному центру «Смарт плюс» довіру, вірність и лояльність замовників, які уже не один рік користуються нашими послугами, радять нас друзям і колегам.

Для того, щоб наші кліенти залишились задоволені наданими їм послугами, ми не використовуємо неякісні комплектуючі, а віддаємо перевагу виключно оригінальним запчастинам, закуповуючи їх у офіційних дилерів за прийнятними цінами. Будь-яка робота з технікою кліентів проводиться на спеціальному обладнанні та у відповідно облаштованих приміщеннях, що виключає її псування або зникнення. Будучи впевненими у якості наших робіт та послуг, а також встановлюваних компонентів, ми завжди даємо тривалу гарантію на них у межах виконаного об’єму, у зв’язку з чим, кожен наш клієнт захищений від необґрунтованих витрат через неналежне обслуговування. Так як наша компанія дорожить своєю репутацією і орієнтована суворо на клієнта, ми прагнемо максимально задовольнити вимоги кожного і завжди приймаємо сторону споживача.

Наша компанія є офіційним представником таких відомих марок як: LG, Toshiba, HTC, Nokia, Huawei, Fly, Samsung, SonyEricsson, Sony Mobile, Jabra, Olympus, Canon, Nikon, FujiFilm, General Electrics, Sanyo, Agfa, Polaroid, JVC, HP та інших. З метою постійного підвищення якості надання послуг, наші співробітники систематично проходять спеціалізовані навчання та практичні технічні заняття для підвищення професійних навичок та знань, взаємодіють з представниками й технічними спеціалістами багатьох відомих марок.

Заказать звонок
+
Жду звонка!