«Смарт Плюс» — надійний сервісний центр Хуавей (HUAWEI) в Херсоні.Незважаючи на те, що одна з найбільших китайських телекомунікаційних компаній HUAWEI (вітчизняним користувачам більш звично написання транслитом Хуавей) була заснована ще в кінці 1980-х років, знайома широкому колу херсонців електроніка Хуавей стала порівняно недавно.

Як правило, при покупці будь-якої технічної новинки від китайського виробника, покупців цікавить, а чи є HUAWEI сервіс в Херсоні? Який сервісний центр Хуавей ремонт здійснює?
Перевірена і надійна майстерня центру «Смарт Плюс» є Huawei сервісом ось уже кілька років. За час роботи наші майстри накопичили чимало досвіду в справі ремонту і обслуговуванні брендового китайської електроніки Huawei.
Звернувшись до нас, Ви отримаєте професійну технічну допомогу, грамотну консультацію, сервісну діагностику, а також ремонт Хуавей будь-якого виду та складності:

• Дозволяйте обслуговувати свій телефон HUAWEI. Ремонт телефонів Хуавей мало чим відрізняється від ремонту мобільних апаратів інших брендів. Найбільш популярними запитами клієнтів залишаються заміна скла на Хуавей і заміна екрану Хуавей. У разі якщо Вашому смартфону потрібно прошивка, настройка або оновлення ПЗ — ми також готові Вам допомогти.

• ремонт планшета HUAWEI. Планшет сьогодні є неодмінним атрибутом домашньої колекції електронних гаджетів, проте прямо пропорційно своїй популярності в побуті херсонців планшети схильні до ударів і падінь, потрапляння рідини і механічних пошкоджень. Заміна гнізда зарядки і роз’єму для навушників, ремонт екрану і заміна корпусу планшета HUAWEI — з будь-якої з перерахованих завдань майстра СЦ «Смарт Плюс» впораються в найкоротші терміни.

Залишайтеся завжди на зв’язку завдяки швидкому ремонту від СЦ «Смарт Плюс»: ми гарантуємо якість виконаних робіт завжди!