На сьогоднішній день гаджети Apple є не тільки символом престижу і відмінного смаку власника, але і зручними, незамінними побутовими помічниками. Функціональність iPhone і iPad складно переоцінити, адже «яблучні» телефони та планшети здатні легко замінити десятки інших девайсів. Головна перевага даної фірми — зручна операційна система, яка дозволяє працювати з цілою низкою програм, розроблених для iOS.


На жаль, навіть така надійна і якісна техніка не захищена від поломок і дрібних неприємностей, які можуть трапитися з кожним. Однак розбите, втоплені або зламане пристрій — зовсім не вирок для техніки. Багато сучасних сервісних центрів здійснюють якісний ремонт айфонів, після якого ваш улюблений девайс стане, як новенький. Своєчасне усунення неполадок дозволить продовжити життя вашому смартфону і обійдеться на порядок дешевше, ніж покупка нової техніки. При належному догляді і своєчасному ремонті ваш улюблений девайс може служити роками.
Види поломок APPLE:
Найбільш поширені причини поломки техніки Apple — це механічні пошкодження і попадання води всередину пристрою. Якщо в телефон або планшет потрапила рідина, перше, що слід зробити — відключити акумуляторну батарею, щоб не допустити розвитку корозії.
На жаль, у випадку з iPhone самостійно витягнути батарею користувачеві не вдасться. Щоб врятувати телефон, варто якомога швидше звернутися в сервісний центр, де здійснять якісну чистку і ремонт пристрою. Не варто намагатися реанімувати гаджет самостійно, використовуючи рис або інші народні методи.
Не менш поширеними видами поломок техніки Apple є:
• Розбитий дисплей і сенсорне скло.
• Пристрій не вмикається або вимикається саме по собі.
• Непрацює камера або мікрофон.
• Наявність вм’ятин або тріщин на корпусі.
• Неправильно відображається картинка.
• Непрацює кнопка Home.
• Акумулятор швидко розряджається.
• Чи не працює система гучного зв’язку.
Якщо ви виявили в своєму пристрої одну з вищевказаних поломок, радимо звернутися до майстрів нашого сервісного центру, які виправлять неполадки оперативно і якісно.